svētdiena, 2010. gada 25. aprīlis

Uzmanību, viltīgas lamatas!
Šodien, pārskatot ziņu virsrakstus portālā http://www.tvnet.lv, saskāros ar kādu reklāmu "Apple iPad Latvijā" - it kā video klips!? Mani tas ieinteresēja, domāju noskatīšos, varbūt iPad jau ir pieejams Latvijā.

Bet nekā, uzreiz nonāku uz http://www.celltt.com no SIA"Lipron", kur tieku aicināts pierakstīties uz jaunumiem ar iespēju laimēt iPad!


Man tik jāievada savi dati, lai saņemtu jaunumus un piedalītos loterijā. Pie tam nav skaidrs vai jaunumi būs uz e-pastu vai uz mobilo tālruni? Viss jau būtu labi, ja ne labi izstrādātas lamatas. Mazliet paritinot ekrāna lapu uz leju, parādās pārsteigums - 3 Ls/nedēļā!


Parakstīšanās ir tikko sākusies, 05.04.2010 un turpināsies līdz 09.08.2010. Es ceru, ka nav daudzi kritušie šajās labi izdomātās lamatās. Manuprāt, šīs ir ļoti rupjas lamatas. Normālā gadījumā būtu jābūt vismaz ķeksim, kuru atzīmējot cilvēks apstiprina, ka tas ir iepazinies ar loterijas noteikumiem un norāde uz tiem. Bet šeit, tas viss tiek rūpīgi slēpts meistarīgi novietojot ārpus redzamā ekrāna. Netīrs bizness.

Nav komentāru: